تماس با دکترا تست: ۰۲۱۶۶۹۸۹۲۴۸ تاریخ امروزسه شنبه , ۱۳ خرداد ۱۳۹۹

پذیرش دکتری بدون آزمون دکتری ۹۹ دانشگاه باهنر

آغاز پذیرش دکتری بدون آزمون دکتری ۹۹ دانشگاه باهنر

متقاضیان شرکت در فراخوان دکتری بدون آزمون ۹۹ دانشگاه باهنر کرمان تا ۲۵ اردیبهشت مهلت دارند نسبت به ثبت نام و ارسال مدارک خود اقدام نمایند.

دانشگاه شهید باهنر کرمان در نظر دارد بر اساس آیین نامه دکتری بدون آزمون از طریق ارزیابی سوابق علمی، پژوهشی و انجام مصاحبه از متقاضیان واجد شرایط برای سال تحصیلی ۱۳۹۹-۱۴۰۰ اقدام به پذیرش دانشجو در مقطع دکتری نماید.

 شرایط پذیرش دکتری بدون آزمون دانشگاه باهنر کرمان

۱- دارا بودن میانگین کل ۱۶ و یا بالاتر در مقطع کارشناسی و یا جزء ۱۰ درصد اول هم ورودی رشته خود در دانشگاه محل تحصیل

۲- دارا بودن میانگین کل ۱۷ و بالاتر بدون احتساب نمره پایان نامه در مقطع کارشناسی ارشد و یا جزء ۱۰ درصد اول هم ورودی رشته خود در دانشگاه محل تحصیل

دکتری بدون آزمون دانشگاه باهنر کرمان

۳- تاریخ فراغت از تحصیل متقاضی در مقطع کارشناسی ارشد بعد از ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ باشد.

۴- دانشجویان نیمسال آخر، چنانچه تا قبل از ۳۱ شهریور ۹۹ بتوانند از پایان نامه خود دفاع نمایند، مجاز خواهند بود با رعایت سایر شرایط و با ارائه مدارک لازم در این فراخوان شرکت نمایند.

۴- دارا بودن یکی از شرایط زیر:

الف- حداقل ۲ مقاله علمی-پژوهشی معتبر مرتبط و مستخرج از پایان نامه و داده های حاصل از آن به تایید استاد راهنمای اصلی داوطلب.

ب- حداقل ۱ مقاله علمی-پژوهشی معتبر مرتبط و مستخرج از پایان نامه و داده های حاصل از آن به تایید استاد راهنمای اصلی داوطلب همراه با ارائه گواهی حداقل ۱ ثبت اختراع مورد تایید سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران یا ارائه گواهی برگزیدگی در حداقل ۱ جشنواره علمی معتبر مورد تایید مراجع ذی صلاح

ج- گواهی حداقل ثبت ۲ اختراع مورد تایید سازمان پژوهش های علمی و صنعتی.

د- گواهی حداقل ۱ ثبت اختراع مورد تایید سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران همراه با ارائه گواهی برگزیدگی در حداقل ۱ جشنواره علمی معتبر مورد تایید مراجع ذی صلاح.

۵- کسب حداقل ۶۰ امتیاز از فعالیت های آموزشی و پژوهشی و مصاحبه دکتری (کسب حداقل ۷ امتیاز از ردیف شماره ۱ بخش امتیازات پژوهشی الزامی است).

نحوه ثبت نام و ارسال مدارک دکتری بدون کنکور ۹۹ دانشگاه باهنر

۱- قراردادن تمامی مدارک مورد نیاز و فرم ثبت نام در فایل zip

۲- ثبت نام اینترنتی (ارسال مدارک و پرداخت مبلغ ۱۰۰۰۰۰۰ ریال)

۳- مهلت ثبت نام و ارسال مدارک حداکثر تا پایان روز ۲۵ اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۹ خواهد بود.

۴- به مدارک ناقص و یا ارسال شده بعد از مهلت مقرر، ترتیب اثر داده نخواهد شد.

۵- افرادی که حد نصاب اولیه را کسب نمایند طی اطلاعیه های بعدی جهت مصاحبه معرفی خواهند شد.

۶- زمان برگزاری مصاحبه افرادی که حد نصاب اولیه را کسب نمایند در اطلاعیه های بعدی اعلام خواهد شد.

داوطلبان بایستی کلیه مدارک لازم را از طریق سایت گروه هدایت استعدادهای درخشان ارسال نمایند.

تبصره ۱: منظور از پذیرش مقاله، پذیرش بدون قید و شرط مقاله می باشد. مقالات ارائه شده طبق آیین نامه ارتقاء اعضا هیات علمی مورد ارزیابی قرار گرفته و باید چاپ شده یا دارای گواهی پذیرش چاپ بوده، مرتبط و مستخرج از پایان نامه باشد.

تبصره ۲: دانشجو پس از کسب پذیرش در مقطع دکتری تا قبل ازامتحان جامع، فرصت خواهد داشت که مقاله خود را که دارای گواهی پذیرش است، به چاپ رسانده و اصل آن را ارائه نماید، در غیر این صورت قبولی وی لغو خواهد شد.

۴- هر گونه ثبت اختراع باید مورد تأیید سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران باشد.

۵- برگزیدگان جشنواره های علمی معتبر (خوارزمی، فارابی، رازی و یا ابن سینا) باید تأیید دبیرخانه جشنواره را کسب و ارائه نمایند.

۶- برگزیدگان المپیاد های علمی دانشجویی باید تأیید دبیرخانه المپیاد را کسب و ارائه نمایند.

۷- مقاله، اختراع و یا کتابی مورد پذیرش قرار خواهد گرفت که داوطلب در آن نفر اول باشد و یا نام وی بلافاصله بعد از استاد راهنما یا مشاور و یا یکی از اعضای هیئت علمی ذکر شود و یا مخترع اصلی اختراع، نویسنده مسئول کتاب و یا ارائه دهنده اصلی کنفرانس علمی باشد، در غیر این صورت به آن امتیازی تعلق نخواهد گرفت.

 فرآیند اجرای پذیرش دکتری بدون آزمون ۹۹ دانشگاه باهنر کرمان

 1. پس از امتیازدهی به کلیه امتیازات آموزشی و پژوهشی داوطلب که توسط کمیته علمی رشته ذیربط صورت می گیرد، فقط از داوطلبانی که مجموع امتیازات آن ها ۳۰ و یا بیشتر باشد، برای مصاحبه علمی دعوت به عمل خواهد آمد.
 2. تبصره ۱: اسامی واجدین شرایط برای شرکت در مصاحبه علمی در موقع مقتضی از طریق پایگاه اینترنتی دانشگاه به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.
 3. امتیاز مصاحبه علمی حداکثر ۳۰ امتیاز است.
 4. داوطلبانی که حداقل ۶۰ امتیاز از فعالیت های آموزشی و پژوهشی و مصاحبه را کسب نمایند، به ترتیب امتیاز در اولویت بررسی مجدد، قرار خواهند گرفت.
 5. پس از بررسی نهایی، اسامی پذیرفته شدگان اولیه در موعد مقرر، از طریق پایگاه اینترنتی دانشگاه اعلام خواهد شد.
 6.  پذیرش نهایی و قطعی داوطلبان منحصراً پس از تأیید سازمان سنجش آموزش کشور و هیأت مرکزی گزینش دانشجو وزارت علوم، تحقیقات و فناوری صورت خواهد گرفت.

مدارکمورد نیاز برای ثبت نام دکتری استعداد درخشان دانشگاه باهنر

 1. – دریافت فرم تقاضای ضمیمه و تکمیل آن به صورت تایپ شده
 2. – یک نسخه تصویر شناسنامه و کارت ملی
 3. – عکس جدید اسکن شده
 4. – تصویر مدرک نمایانگر مدرک نظام وظیفه برای داوطلبان ذکور
 5. – تصویر گواهینامه و ریزنمرات تأیید شده در دوره کارشناسی ارشد که نمره پایان نامه حتماً در آن درج شده باشد. (معدل دوره کارشناسی ارشد بدون احتساب و با احتساب نمره پایان نامه باید به تفکیک ارائه شود).
 6. – گواهی مبنی بر فارغ التحصیلی دانشجویان شاغل به تحصیل ارشد تا تاریخ ۳۱ شهریور ۱۳۹۹
 7. – گواهی مبنی بر قرار گرفتن رتبه کارشناسی ارشد متقاضی در بین ۱۰درصد اول هم ورودی رشته خود در دانشگاه محل تحصیل، به تایید آموزش دانشگاه مربوطه برای آن دسته از متقاضیانی که معدل کارشناسی ارشد آنها زیر ۱۷می باشد (از طریق سامانه گلستان).
 8. – تصویر گواهی نامه و ریزنمرات تاییدشده در دوره کارشناسی
 9. – گواهی مبنی بر قرار گرفتن رتبه کارشناسی متقاضی در بین ۱۰درصد اول هم ورودی رشته خود در دانشگاه محل تحصیل، به تایید آموزش دانشگاه مربوطه برای آن دسته از متقاضیانی که معدل کارشناسی آنها زیر ۱۶می باشد.
 10. – معرفی نامه از دبیرخانه المپیاد دانشجویی برای دانشجویان المپیادی در مقطع کارشناسی ارشد
 11. – معرفی نامه از دبیرخانه جشنواره معتبر علمی (خوارزمی، فارابی، رازی، ابن سینا) برای برگزیدگان جشنواره ها در مقطع کارشناسی ارشد
 12. – تصویر کامل کلیه مقالات علمی ترویجی، علمی پژوهشی، ISI, ISC که منتشر شده باشد.(در صورت انتشار مقاله، تصویر جلد مجله حتماً ضمیمه شود.)
 13. – گواهی اعتبار درجه علمی – ترویجی ، علمی – پژوهشی، ISI, ISC مجلات داخلی و خارجی که مقالات متقاضی در آن چاپ شده و یا خواهد شد.
 14. – تصویر کلیه مقالات ارائه شده در کنفرانس ها، کلیه تألیفات، کتب و فعالیت های پژوهشی داوطلب
 15. – گواهی پذیرش چاپ مقاله برای آن دسته از مقالاتی که در زمان تقاضا به چاپ نرسیده باشند. (نسخه کامل مقاله نیز ضمیمه شود).
 16. – گواهی استاد راهنمای اول مبنی بر استخراج مقاله از پایانامه.
 17. – در صورتی که داوطلب متقاضی دو رشته/گرایش می باشد ملزم به دو مرتبه ثبت نام اینترنتی جداگانه و تکمیل دو پروندۀ مجزا حاوی کلیه مدارک لازم خواهد بود.

 

اشتراک‌گذاری

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *